Jsou to jen kecy….

Jsou to jen kecy….

rich-man

 

Tak nevím. Je to pořád dokola. Bla bla bla. Někomu se to líbí, někomu jinému se to zase nelíbí. Ti, co se jim to líbí mlčí, ti, co se jim to nelíbí řvou na celý internet. 

Mám pocit, že jsme se propadli do propasti negativity. Cítím jí všude kolem sebe. A já si klidně přijdu, a odvažuji se tvrdit, že dosáhnete všeho. A jaký je kolem toho humbuk. Ale znám řešení. Uvědomte si, že jsou to jen kecy.

Zklamaní a naštvaní lidé prostě nenašli lepší smysl svého života, tak se pasovali do rolí cenzorů, co prolejzají internet a kritizují co jim padne do ruky.

Vy ale takoví nejste že? Uvědomujete si, že řeči se vedou a voda teče..... a hlavně čas běží. Život letí jak o závod a úspěch na nikoho nečeká. Nikde není slavobrána s vašim jménem a nikdo ho neskanduje. 

Ale byli jste někdy třeba na hokeji, nebo fotbalu? Když publikum skanduje, vždycky začne jeden. Ten první. A v případě vašeho úspěchu to musíte být vy sami. Že je to divná představa skandovat své jméno? Nemusíte to dělat nahlas, ale ve vaší hlavě by to skandování znít mělo. Měli byste si uvědomit svou vlastní hodnotu a využít ji. A teprve když si ji uvědomíte, když ji budete vnímat až do morku každé své kosti, pak může přijít úspěch. 

Ano, já věřím, že když budete opravdu chtít, tak dosáhnete všeho. A nic s tím neudělají ani chytráci, kteří mi píšou ať jdu do ......, že jsou to jen populistické řeči abych se zviditelnil. Já jsem totiž skálopevně přesvědčen, že v každém z nás se skrývají obrovské rezervy - a ruku na srdce - víte to i Vy. Jen vám chybí třeba odvaha, jasný cíl, dostatek sebedůvěry, to správné odhodlání.

Možná vám chybí jen pocit či jistota, že na to nejste sami. Chápu, jenže jak to udělat, když vaše okolí se začne smát, kdykoliv se zmíníte o tom, že byste chtěli být úspěšní? Zkuste si uvědomit, že je lepší se s někým rozdělit o zisk a využít jeho pomoc, než se snažit uspět bez pomoci a často bez úspěchu. 

Všechny úspěšné lidi někdo podporoval. Trenéři, manažeři, rodina, přátelé. Tak pokud nikoho takového kolem sebe nemáte, je na čase někoho najít. Nebo možná jste ho právě našli.

Těším se, že budete úspěšní, dosáhnete všeho, a já budu u toho.

S pozdravem a úctou

Bc. Miloslav Krátký

Komentáře

komentářů

2 comments on “Jsou to jen kecy….
 1. Jitka Volfová napsal:

  Zdravím MK-nějak jsem nabyla dojmu,že je potřeba Vám napsat-článek mi zní jako výkřik…
  jsem šťastná,že stále jste,tvoříte a pokračujete,poslouchejte více díků a kdyby náhodou nestačily-volejte mě!!jsem tu,vím,že umíte a já vám mám co vracet!Šťastný,prosperující a plnohodnotný 2015.

  • admin napsal:

   Dobrý den Jitko, asi máte tak trochu pravdu. Jsem od přírody optimista, a negativita mi ubírá hodně sil. Vám také vše nádherné v roce 2015!
   Milan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..