Udělejte ze svých chyb a neúspěchů ÚSPĚCH!

Udělejte ze svých chyb a neúspěchů ÚSPĚCH!

Když člověk objeví zemi zaslíbenou, kde na něj čeká úspěch, velmi často začne hledat svůj vzor. Někoho kdo je Muž v zrcadleúspěšný a současně je to "stejná krevní skupina". A to je v pořádku. Téměř každý z nás, kdo jsme začínali v MLM, jsme dostali tuto radu. "Najdi si někoho, kdo se ti líbí, je úspěšný, a jednoduše sleduj co dělá, co říká, jak se chová, jak pracuje, a zkopíruj ho. Pak budeš úspěšný."

Musím říci, že i já jsem tuto radu dostal a nějakou dobu jsem se jí řídil. A byl jsem velmi úspěšný. Vydělával jsem v té době padesátinásobek průměrného platu. Jenže pak jsem si řekl: "Já už jsem tak dobrý, vydělávám hromadu peněz, na co budu někoho kopírovat?" Začal jsem dělat věci jinak, po svém. A přestalo se mi dařit. Ne že by mi to v té době došlo, že asi ještě nejsem až tak dobrý, abych vymýšlel to, co už někdo jiný dávno vymyslel, a tak jsem se propadal do neúspěchu poměrně hodně dlouho.

Ale kdysi mi můj učitel Jim Rohn řekl informaci, která mi zní v uších dodnes. "Daleko nejvíc jsem se toho naučil ze svých neúspěchů. Z úspěchů jen velmi málo."

Proto se snažím pracovat na sobě, a pomáhat v tom i ostatním pořád dál. Protože vím dvě důležité informace.

  1. Čím více neúspěchů potkalo mě (a že jich bylo opravdu požehnaně), tím jsem zkušenější a tím víc jsem se toho naučil.
  2. Čím více neúspěchů potkalo vás, tím jste se toho také víc naučili a tím jste zkušenější.

Možná se setkáváte s tím, že vám lidé z legrace říkají, že jste "super teoretik", ale v praxi vám to moc nejde. Nebojte, říkají to i mě. No a co? Mě z toho vyplývá jediná a velmi důležitá informace.

JSME TÍM ZKUŠENĚJŠÍ A VZDĚLANĚJŠÍ, ČÍM VÍCE NEÚSPĚCHŮ NÁS POTKALO. A další důležitý fakt který mi z toho vyplývá, je tento:

POKUD SE DAJÍ DOHROMADY VELMI VZDĚLANÍ A ZKUŠENÍ LIDÉ, NADCHNOU SE PRO SPOLEČNOU VĚC A BUDOU USILOVNĚ PRACOVAT, ČEKÁ JE OBROVSKÝ ÚSPĚCH!

Každého z nás jednou napadne: "Tak takhle už dál ne". Pokud jste právě v této fázi vývoje, je možné a dokonce velmi pravděpodobné, že vás čeká obrovský úspěch. Tisíce úspěšných lidí se stali úspěšnými právě protože dospěli do této fáze. A v okamžiku, kdy si tohle řekli, něco zásadně změnili. A protože byli ze svých neúspěchů hodně vzdělaní a zkušení, najednou šlo všechno mnohem lépe.

Právě proto vám fandím. Nepředpokládám, že tento příspěvek bude číst někdo, kdo zažil neúspěch a hned se vzdal. Právě proto vás obdivuji a fandím vám. Život vás srazil na kolena, a vy jste vstali a bojujete dál. Věřte mi. Vy dosáhnete všeho. O tom není pochyb.

Pro inspiraci se podívejte na můj VIDEO TRÉNINK s názvem "...A CO KDYŽ SE NEDAŘÍ".

Bc. Miloslav Krátký

www.DosahneteVseho.cz

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..