Dosáhnete všeho

Každý úspěšný sportovec, politik i umělec má svého trenéra, poradce nebo manažera. Každý úspěšný podnikatel se také inspiruje u konkurence, na seminářích, u obchodních partnerů, nebo má svého kouče, aby vydělal peníze.

Chcete být opravdu úspěšní a zatím se vám to nedaří? Podívejte se na toto video!

Dosáhnete Všeho!

Vložte své údaje do formuláře a získejte zdarma úvodní konzultaci o optimalizaci vašeho podnikání

vaše jméno a příjmení:
váš e-mail:

bulk mailings Respektujeme zákon o ochraně osobních údajů. Vaše data jsou u nás v bezpečí

bulk email service
Parametry firmy Produkty Procesy Lidské zdoje Marketing  Prodej Obchodní model Online Reporting

Parametry firmy

Každá společnost která chce být úspěšná musí mít nastavené základní parametry svého fungování. Pokud je nemá, z 99% vykazuje snižující se prodej nebo zisk, nebo obojí. Základními parametry myslíme především:

  • krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle
  • strategii udržitelného růstu
  • jasně definované firemní poslání
  • definovaná pravidla firemní kultury

Tyto parametry jsou nejzákladnější. Různé společnosti podle  oboru činnosti pak budou mít i některé další oblasti, u kterých by měli mít písemně jasně definovaná pravidla. Příkladem může být etický kodex pro obchodní zástupce a další a další.

K pomoci s vytvořením těchto parametrů někdy využíváme přímo návštěvu ve firmě, kde provádíme rozhovory se zaměstnanci i managementem, a poté pomocí panelové diskuse řízené profesionálním facilitátorem pomůžeme nejen chybějící parametry definovat, ale také zasadit do mysli všech pracovníků firmy tak, aby jejich činnost byla řízena právě těmito parametry. V jednodušších případech lze celý proces provést online přes internet, pouze panelovou diskusi doporučujeme udělat vždy živě přímo ve firmě. 

V obou případech pak většinou zaměstnanci nebo i obchodní zástupci daleko více cítí že jsou součástí firmy, pracují na splnění společných cílů, vnímají při této práci nejen firemní kulturu a etické kodexy, ale sledují i firemní poslání. Současně s tím chápou, že pokud se bude dařit firmě, bude se dařit i jim. Velmi často se setkáváme se situací, kdy takovýto panelový rozhovor je první za dobu existence firmy, a přinese do jejího každodenního chodu i výsledků dramatickou pozitivní změnu.

Chcete zjistit, jestli bychom byli schopni takovouto firemní transformaci provést i ve vaší společnosti? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky, a rádi zodpovíme vaše dotazy.

[pirate_forms]

Produkty

Existuje obrovské množství firem, které vyrábějí, nebo jen prodávají nějaké produkty, ale jedou v zajetých kolejích. Nikdo ve firmě nepřemýšlí o tom, jak by se daly jejich produkty vylepšit. Rozvoj technologií, zvyšující se nároky na produktový i obalový design a další parametry produktů se dnes mění takovou rychlostí, že je třeba neustále sledovat prodejní výsledky každého produktu, reakce trhu, informace od obchodních zástupců, a neustále pracovat na inovacích, které udrží váš produkt prodejný a výrazně prodlouží jeho životní cyklus.

Můžeme vám pomoci zjistit a vyhodnotit

  • situaci na trhu 
  • zpětnou vazbu od vašich klientů
  • zpětnou vazbu od vašich obchodních zástupců
  • navrhnout úpravy a změny na vašem produktu

Celý proces je opět možné udělat dvěma způsoby. Buď přímo ve vaší společnosti, nebo na základě online a telefonické komunikace, což většinou mírně sníží náklady společnosti o cestovní náhrady našeho manažera.

Inovace produktů a služeb, společně s kvalitním marketingem jsou jediné dvě ziskové aktivity každé společnosti, vše ostatní jsou vždy náklady spojené s provozem firmy.

Pokud chcete vědět více o tom, jak bychom vám mohli pomoci s problematikou produktů a služeb, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky, případně pošlete nezávaznou poptávku pomocí formuláře.

[pirate_forms]

Procesy

Obsah právě připravujeme

Lidské zdoje

Obsah právě připravujeme

Marketing 

Obsah právě připravujeme

Prodej

Obsah právě připravujeme

Obchodní model

Obsah právě připravujeme

Online

Obsah právě připravujeme

Reporting

Obsah právě připravujeme